Meie poole on pöördunud mitmed kliendid, kes on hädas lapsele Gugguu mütsi valimisega. Tahetakse teada, kui suurele peaümbermõõdule vastab näiteks M suuruses müts. Gugguu mütsi suurus sõltub konkreetsest mütsi mudelist. Järgnevast postitusest leiate kogu informatsiooni Gugguu mütsidest, mütsi suurustest ja sellest, mida on vaja teada lapsele mütsi valides.

Gugguu mütside mudelid

Nagu juba sissejuhatuses kirjutatud, sõltub Gugguu mütsi suurus sellest, mis mudeliga on tegemist. Sellel kevadel (kevad 2020) on Gugguul 7 erinevat tüüpi mütse: tavaline müts, ühe tutiga tutimüts, kahe tutiga tutimüts, ”karu kõrvadega” müts, paeltega ”karu kõrvadega” müts, paeltega ühe tutiga tutimüts, paeltega kahe tutiga müts.

Igal mütsi mudelil on suurused tähistatud järgmiselt: 3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL.

milline Gugguu mütsi suurus valida?

Kõigepealt on vaja teada lapse peaümbermõõtu:

  • mõõda ära lapse peaümbermõõt
  • võta lahti tabel, kus on Gugguu mütsid ja nende suurused
  • leia tabelist õige mütsi mudel, mida soovid oma lapsele
  • leia tabelist Gugguu mütsi suurus
Gugguu mütsi suuruste tabel.

Üldjuhul, kui olete lapse peaümbermõõdu ära mõõtnud, leiate tabelist lihtsasti üles, mis suuruses mütsi võiks tellida ja see sobib lapsele ilusti. Väga harva kurdetakse, et mütsi suurus ei sobi. Peamised põhjused, miks on vales suuruses müts tellitud: 1. lapse peaümbermõõt ei ole korralikult mõõdetud 2. tabelist on valitud vale mütsi mudel 3. tellimisel on ekslikult ostukorvi lisatud vales suuruses müts. Alati tasub arvestada ka sellega, et igal inimesel, samuti igal lapsel, on peakuju veidike erinev, mistõttu valitud suuruses müts ei pruugi sobida. Gugguu mütsi suurus sõltub väga palju, millise mudeliga on tegemist. Näiteks võtame kaks mütsi, mõlemad suuruses S. 1.) paeltega ”karu kõrvadega” müts (tabelis nime all: bear pipo nauhoilla), vastab peaümbermõõdule 44-46 cm 2.) tavaline müts (tabelis nime all: basic pipo), vastab peaümbermõõdule 48-50 cm. Mõlemad mütsid on suuruses S, aga vastavad täiesti erinevatele peaümbermõõtudele.

Juhul kui peaümbermõõt jääb täpselt kahe suuruse vahele, soovitab Gugguu valida suurem number.

Gugguu mütsi suuruse valimine on väga lihtne, kui tead oma lapse peaümbermõõtu ja oled üles leidnud õige tabeli ning vaatad tabelist õigeid ridasid.
Meie e-poes olevad mütsid leiad SIIT.